23 دستور العمل دسر سیب برای پاییز مناسب است

اگرچه می توانید در هر زمان از سال یک سیب بخورید ، اما پاییز زمانی است که آنها واقعا در فصل هستند و در تمام شکوه سیب خود می درخشند. بنابراین وقتی سیب فراوان دارید چه می کنید؟ البته یک دسر درست کنید! ما 23 دسر خوشمزه و خوشمزه سیب را از انواع سنتی تا منحصر به فرد ، تقریباً در هر پالت گردآوری کرده ایم. بنابراین دفعه بعد که می خواهید پاییز امسال چیز شیرینی درست کنید ، حتما یکی از این دستور العمل های خوشمزه دسر سیب را امتحان کنید.

طرز تهیه آسان شراب خالص داغ تهیه شده با استویا

از طریق زندگی بهتر

هیچ چیز نمی گوید پاییز اینجا مانند یک لیوان بخارپز سیب داغ داغ است. گرم و تند ، این دستور غذا هیچ قند اضافی اضافه نمی کند ، بنابراین می توانید برای برخی دیگر از خوراکی های پاییزی جا باز کنید. این را می توان روی اجاق گاز پخت ، اما دستورالعمل های آرام پز نیز وجود دارد.

دریافت دستور العمل

دستور تهیه کیک پنیر سیب

از طریق شکر و روح

هر زمان از سال زمان پنیر کیک سال است. اما برای طرز تهیه ترکیبی از طعم های پاییزی و طعم کمتر ترسناک ، اما روش بسیار دلپذیر برای تهیه دسر بر اساس چیزکیک ، حتماً این دستور را از Sugar and Soul امتحان کنید. روی یک پوسته نان کوتاه با یک لایه کیک پنیر خامه ای ، پر کردن سیب خانگی ، و با رویه بلغور جو دوسر شکر قهوه ای خاتمه می یابد.

دریافت دستور العمل

سیب زمینی سرخ کرده

از طریق The Super Mom Life

اگر برای غذاهای عادلانه و جشنواره ای زندگی می کنید ، این سیب زمینی سرخ کرده باید روی “نیاز به تهیه اکنون!” لیست Heather از The Super Mom Life پس از الهام گرفتن از یک دسته سیب زمینی سرخ کرده که در Legoland فلوریدا امتحان کرده بود از این دستور عالی استفاده کرد. پس از بسیاری از دستور العمل های ناامیدکننده و آزمایش و خطا ، او متوجه شد که خمیر کیک قیفی ترفندی است که سیب زمینی سرخ کرده سیب زمینی را از بیرون ترد نگه می دارد در حالی که طعم خوشمزه سیب داغ را در وسط متمرکز می کند. نابغه! آن را با شکر دارچین ریخته و با سس کارامل خامه ای یا خامه فرم گرفته در کنار آن سرو کنید ، هنگامی که آنها را چشیدید ، هوس این سیب زمینی سرخ کرده را خواهید کرد.

دریافت دستور العمل

دستور تهیه کیک سیب زمینی اپل

از طریق جنوب نیش

ورق زدن کتابهای آشپزی قدیمی یک راه عالی برای کشف مجدد برخی از جواهرات فراموش شده است. به این ترتیب استاسی از Southern Bite این دستور فوق العاده آسان و خوشمزه را برای یک کیک اسکرانچ با طعم سیب پیدا کرد. شبیه به یک کیک “آشغال” ، اما با نامی جذاب تر ، این دستور دسر سیب فقط 4 ماده دارد و 100٪ تضمین شده است.

دریافت دستور العمل

دستور بلوندهای سیب کارامل پالئو

از طریق الهام گرفتن هر روز

می توانید دسر سیب خود را میل کنید و همچنین Paleo باشید! و اگر عاشق بافت قهوه ای شکلاتی هستید اما کمی متفاوت می خواهید ، بلوندهای سیب راهی هستند. این بلوندی ها که با پایه کوکی های بادام و آرد نارگیل تهیه شده اند ، روی آنها سیب دارچین بو داده و کارامل می ریزند.

دریافت دستور العمل

دستور پخت کارامل سیب امپانادا

از طریق جدول چند فرهنگی تاراس

همه چیز در مورد این Empanadas Apple Caramel من را بسیار هیجان زده کرده است. این دستور از میز چندفرهنگی تارا شامل سیب های ناز اسمیت خرد شده است که در سس کارامل تند دارچین ، میخک و وانیل جوشانده شده و سپس آنها را در یک خمیر empanada کره ای پوسته شده پیچیده است. وقتی تارا در فر پخته می شود ، تارا توصیه می کند که آنها را با بستنی دارچینی ، خامه زده و مقداری کارامل بیشتر سرو کنید. یوم!

دریافت دستور العمل

دستی که یک برش سیب را با سس شکلات کره بادام زمینی بادام زمینی نارگیل و پروتئین FitJoy خرد می کند

از طریق زندگی بهتر

حتی وقتی تمیز غذا می خورید ، گاهی اوقات فقط به یک چیز شیرین نیاز دارید. این ناچوهای سیب سرشار از پروتئین و قند کمی هستند ، در عین حال فوق العاده رضایت بخش هستند. ترکیب آن بسیار آسان است و قطعاً تمام قند اضافی را با این دسر سیب سالم از دست نخواهید داد.

دریافت دستور العمل

دستور پخت آسان سیب پز |  زندگی بهتر!

از طریق بازار تازه

از بیرون ترد ، از داخل خمیر و همیشه شیرین است. دوست نداشتن چیست؟ در حالی که می توانید تقریباً هر چیزی را در یک ماهیتابه قرار دهید ، این دستور غذا با سیب های تازه خرد شده و ادویه جات پر شده است تا برتری سیب فصل را برجسته کند. این دستور ساده شامل لعاب سیب است ، اما فقط با یک پاشیدن ساده پودر قند خوشمزه است.

دریافت دستور العمل

از طریق غذاهای پدیده ای

برای نوشیدن قهوه بعدازظهر بعدی ، پاییز امسال را در یک لیوان شربت سیب الهام گرفته از Phenomenal Phoods امتحان کنید. تهیه شده از شیر کف دار ، یک قاشق اسپرسو و سرکه سیب داغ ، یک جرعه می پرسید که این همه عمر شما کجا بوده است.

دریافت دستور العمل

دستور پخت پای مینی سیب چدار آسان |  زندگی بهتر

از طریق مادر آشپزخانه Krazy

تقریباً شبیه کوکی ها ، این پایهای مینی سیب چدار توسط Krazy Kitchen Mom کاملاً عزیز هستند! اگر عاشق این فکر نیستید که پوسته پای خود را درست کنید ، نگران نباشید! این پایهای کوچک با پوسته پای یخچالی خریداری شده برای سرعت بخشیدن به کارها تهیه می شوند.

دریافت دستور العمل

نمک کارامل سیب استروسل کلوچه دستور تهیه سیب

از طریق 2 قاشق چایخوری

فقط تصور کنید که با این مافین های دارچین سیب تازه و پخته و مرطوب بیدار می شوید ، روی آن را پکن استروسل می ریزید و با کلوچه های سس کاراملی نمک دار غلیظ می پزید و از فر در یک صبح زیبای خنک آخر هفته می گذراند. بله ، لطفاً هزاران بار! این مافین ها که با سیب تازه ، سس سیب و سیب تهیه می شوند ، واقعاً جشن خوشمزه ای از این میوه شگفت انگیز هستند.

دریافت دستور العمل

از طریق جو کوکز

برداشتن قطعه به قطعه نان میمون می تواند چیز بسیار اعتیاد آوری داشته باشد. به نظر می رسد تهیه این نان جداگانه دشوار است اما در واقع با کمک خمیر بیسکویت تهیه شده در فروشگاه بسیار آسان است. این دستور که با دارچین و شکر قهوه ای و سیب ادویه دار پخته شده و بعد از پخت با شکلات بریزید ، مطمئناً یک غذای خانواده خواهد بود.

دریافت دستور العمل

از طریق Little Dairy On The Prairie

نان تست فرانسوی یکی از آن غذاهایی است که می تواند حتی روزمره ترین صبح ها را به عنوان یک مناسبت خاص حس کند. برای اینکه حتی بیشتر در تست نان تست فرانسوی با طعم سیب های پخته همراه شوید ، این دستور نان تست فرانسوی پخته شده را با یک تاپ استوسل از Little Dairy on the Prairie امتحان کنید. چه از آن برای یک دسر یا صبحانه خاص لذت ببرید ، این نان تست فرانسوی در سطح دیگری است.

دریافت دستور العمل

از طریق Little Dairy On The Prairie

کره قهوه ای لایه ای از طعم خوش طعم ترش را اضافه می کند که هر چیزی که به آن اضافه شود را تقویت می کند. و در این کلوچه های ساندویچی کاملاً با جوز هندی ، دارچین ، زنجبیل ، سیب و پکن ترکیب می شود. طعم های سیب تند ، تند و میوه ای همراه با خامه پنیر خامه ای ساندویچ می شوند. چه چیز دیگری می توانید در کوکی های فصل پاییز بخواهید؟

دریافت دستور العمل

از طریق Little Dairy On The Prairie

برای تهیه یک کیک خرده خوشمزه مرطوب که با طعم های پاییز آغشته شده است ، این خرده سیب راهی است. مقدار زیادی سیب با ادویه دارچین در خمیر کیک قهوه ای مرطوب و خوش طعم پخته می شود و روی آن خرده قند قهوه ای دارچین می ریزند و سپس کارامل را روی آن می ریزند. این کیک خرده پخته شده با ماست غنی یونانی مرطوب و خوشمزه است.

دریافت دستور العمل

آنچیلادای دارچین سیب

از طریق Worth Whisking

Enchiladas برای دسر کسی؟ این آنچیلاداهای شگفت انگیز خوشمزه به سبک دسر با سیب های گرم دارچینی تفت داده شده و در یک تورتیلا پودر شده با قند دارچین پیچیده شده است. قبل از سرو ، با کارامل بریزید ، این یک پایان عالی برای یک شام گرم و گرم پاییزی خواهد بود.

دریافت دستور العمل

از طریق قند پیش بند

درست زمانی که فکر می کردید تاکو واقعا بهتر از این نمی شود ، سارا از Sugar Apron گفت: “آبجو من را نگه دار”. این تاکوهای پنیر پای سیب طعم دو دسر مورد علاقه خود را گرفته و ترکیبی از آن را می سازد که غیرقابل مقاومت است. سه شنبه تاکو هرگز مانند سابق نخواهد بود. و این چیز خوبی است. داخل کیک پنیر و ادویه های سیب لایه ای داخل دارچین و تورتیلا تاکو شکل خامه ای قرار گرفته است.

دریافت دستور العمل

از طریق کوکی ها و فنجان ها

اگر امسال نیز مانند بسیاری از ما در خانه جشن اکتبرفست را برگزار می کنید ، این استرودل سیب ضروری است. این دسر کلاسیک آلمانی که از سیب و کشمش با دارچین تهیه شده است ، سپس در شیرینی پف کرده (در بخش فریزر فروشگاه مواد غذایی شما یافت می شود) و پخته می شود. اگر از دسرهای ساده سیب خوشمزه خوشتان می آید ، این یکی را باید امتحان کنید.

دریافت دستور العمل

از طریق طعم الهام گرفته

شما می توانید تقریباً هر چیزی را خمیر آبجو کنید و مهر تأیید من را دریافت کرده اید. اما ، سرخ کردن برش های شیرین سیب های شیرین و آبدار ترد؟ صرفاً نابغه. و هیچ زمانی بهتر از این پاییز برای این دستور غذا وجود ندارد. بهترین قسمت این است که می توانید از این غذاها به عنوان یک دسر شیرین با پودر قند و کمی کارامل بریزید یا حتی نمک بپاشید و به عنوان شام میل کنید.

دریافت دستور العمل

دستور تهیه بستنی سیب و سیب شناور

از طریق داخلی خوشبخت

چه کسی عاشق یک بستنی شناور نیست؟ این عطر و طعم منحصر به فرد با سیب در یک بستنی فروشی کلاسیک مناسب کودکان و بزرگسالان است که هم با سیب درخشان و هم با سیب و بستنی وانیلی 0 فرانسوی تهیه می شود. خوشبخت داخلی. برای تبدیل آن به یک نوشیدنی واقعا بزرگسال ، یک تکه بوربون یک افزودنی دوست داشتنی خواهد بود.

دریافت دستور العمل

از طریق House of Nash Eats

سیب های کارامل بسیار غیر قابل مقاومت هستند. و تهیه آنها با این دستور خانگی نیز آسان است! برای سفارشی کردن ذخیره سیب خود روی مخلوطی از مواد افزودنی مانند آجیل ، پاستیل ، نارگیل خرد شده ، تکه های تافی ، اورئوس خرد شده ، مینی M & Ms و هر چیز دیگری که می توانید رویای آن را داشته باشید. خلاصه ، آنها یک هدیه خوراکی فوق العاده برای یک دوست یا همسایه می کنند.

دریافت دستور العمل

از طریق آشپزخانه گلدیلاکس

برای چیزهای متفاوت با پیچ و تاب مکزیکی ، این پای سیب سبز شیلی را امتحان کنید. این پای سیبی که در ابتدا در شهر کوچک نوجوان پای تاون ، نیومکزیکو ابداع شده است ، برای هر کسی که با شیرینی خود کمی گرما دوست دارد ، مناسب است. سیب های تازه را با چیلی سبز و ادویه جات پای سیب گرم می پزند و سپس در یک پوسته پای با چدار خرد شده می پاشند و سپس می پزند. تا زمانی که آن را امتحان نکنید ، باور نمی کنید که چقدر خوب است!

دریافت دستور العمل

دستور تهیه کاپ کیک اپل ترد سیب زمینی دسر |  زندگی بهتر

از طریق پای و تاکو

اساساً غیرممکن است که در برابر یک کاپ کیک و این کیک های وانیلی پر شده با پرکن پای سیب خانگی ، و سپس روی آن با پنیر خامه ای دارچین و یک کرمبل کره ای ، از غذاهای الهام گرفته از پاییز از پایها و تاکوهایی استفاده کنیم که همه ما از دست داده ایم ، اما قطعاً نیاز داریم به

دریافت دستور العمل