10 مکان برای دیدن در ژاپن (که توکیو نیستند) • بلوند خارج از کشور

10 مکان برای دیدن در ژاپن نه توکیو

ژاپن با هیچ جای دیگر روی کره زمین که تا به حال بوده اید متفاوت است. از رستورانهای رباتیک با اسپاگتی رنگین کمان گرفته تا قله های آرام کوه فیجی ، این کشوری است که به نظر می رسد جهانهای متعددی را در مرزهای خود دارد.

در حالی که من کاملاً توکیو را دوست دارم و می گویم که این یک افزودنی ضروری برای لیست سطل همه است ، این تنها یکی از گزینه های بسیاری است. چرا یک هفته را صرف گشت و گذار در توکیو نمی کنید (در اینجا نحوه استفاده بیشتر از آن) ، سپس طیف وسیعی از سفرهای روزانه و شهرهای فرعی را انتخاب نمی کنید؟

آیا آماده برنامه ریزی سفر رویایی خود به ژاپن هستید؟ در اینجا ده مکان برای دیدن در ژاپن (که توکیو نیستند) آورده شده است.

زیارتگاه FUSHIMI INARI

کیوتو

در دنیایی دور از شلوغی و شلوغی توکیو ، آرامش کیوتو را خواهید یافت. در اطراف زیبایی های طبیعی ، همه چیز در اینجا کندتر حرکت می کند.

آرامش بیشتر زندگی ، همراه با تمرکز بر هنرها و کثرت معابد که چشم انداز چشم انداز را ایجاد کرده اند ، این مکان را به مکانی عالی برای کشف فرهنگ اصیل ژاپنی تبدیل کرده است.

با راهنمای من برنامه ریزی کنید تا سه روز در کیوتو برای یک ماجراجویی فراموش نشدنی برنامه ریزی کنید.

اوزاکا

در حالی که دومین شهر بزرگ ژاپن است ، اوساکا اغلب به نفع نقاط توریستی بیشتر مانند توکیو و کیوتو نادیده گرفته می شود. با این حال ، اگر اهل غذا خوردن هستید ، با گذشتن از این پایتخت آشپزی ، به طور جدی از دست خواهید داد.

غذاهای درجه یک مانند okonomiyaki و takoyaki در اوزاکا سرچشمه گرفته اند و برخی از بهترین سرآشپزهای روی کره زمین را در این خیابان ها پیدا خواهید کرد. برخی از بهترین غذاهای محلی (که ممکن است نام آنها را نشنیده باشید) را کاوش کنید و در شهر خود غذا بخورید.

در بین وعده های غذایی ، Universal Studios Japan را کاوش کنید و به سفرهای روزانه در اطراف کیوتو و نارا بروید. برای نگاه عمیق تر به فرهنگ ، چشم انداز محلی را در مورد زندگی در اینجا دریافت کنید.

ساپورو

جزیره شمالی هوکایدو ، دنیایی دور از شلوغی و شلوغی توکیو است. هوکایدو که برای پیست های اسکی برفی و آبجو محلی معروف است ، نمایی از یک نقطه بسیار متفاوت از ژاپن را برای شما به ارمغان می آورد.

بهترین زمان برای سفر به ساپورو ، جشنواره برف ساپورو است. در طول هفت روز در ماه فوریه ، فضایی شلوغ و برخی از تاثیرگذارترین مجسمه های یخی که در زندگی خود دیده اید را خواهید یافت.

نکته برنامه ریزی: ضروری است قبل از رفتن به بهترین فصل برای برنامه های سفر خود فکر کنید. برای پیدا کردن آب و هوا ، قیمت و گزینه های مناسب برای سفر ، بهترین زمان سفر به ژاپن را بررسی کنید.


نارا

کیوتو یا نارا زیباترین شهر ژاپن کدام است؟ انتخاب سختی است! باغهای سرسبز و زیارتگاهها و معابد خیره کننده نارا خود را در میان زیباترین شهرهای کره زمین حفظ کرده اند.

نارا یک سفر یک روزه آسان از کیوتو و اوزاکا است. با وجود چنین مجموعه ای چشمگیر از مناطق زیبا ، اگر می توانید ، باید آخر هفته طولانی را در اینجا برنامه ریزی کنید.

هیروشیما ژاپن

هیروشیما

برای مسافران بین المللی ، گذشته اغلب واقعیت زندگی مدرن در هیروشیما را تحت الشعاع قرار می دهد. در حالی که پارک و موزه یادبود صلح بازدیدهای کاملاً ضروری هستند ، این شهر بسیار بیشتر از جنگ جهانی دوم است.

جزیره میاجیما یک مقصد رویایی برای پیاده روی است که در فاصله کمتر از یک ساعت از مرکز شهر واقع شده است و یکی از نقاط بی شمار برای سفر است. دوربین و کفش کوهنوردی همراه داشته باشید!

هنگامی که اشتهای خود را بالا بردید ، از صدف های تازه و سایر غذاهای لذیذ که هیروشیما بیشتر برای آنها استفاده می کند ، نمونه بگیرید.

آیا می خواهید قبل از اینکه به جاده بروید اشتهای خود را برطرف کنید؟ شما باید دستور مخفی من را برای میسو رامن امتحان کنید.

هیمجی

ممکن است این شهر را از فیلم هایی مانند آخرین سامورایی بشناسید.

قلعه هیمجی که به بهترین شکل حفظ شده و خیره کننده ترین قلعه های فئودالی باقی مانده است ، سفر به اینجا را ارزشمند می کند. این میراث جهانی یونسکو به عنوان یک گنجینه ملی محسوب می شود و محلی ها و گردشگران از آن دیدن می کنند.

Himeji یک سفر یک روزه از اوزاکا و کیوتو است و می توانید گروه اصلی جاذبه ها ، مانند قلعه Himeji ، معبد Shoshazan Engyo-ji و باغ کوکوئن را در یک روز ببینید.

ناگازاکی ژاپن

ناگازاکی

از قرن شانزدهم تا نوزدهم ، ناگازاکی تنها بندر ژاپن بود که برای تجارت خارجی باز بود. این امر از نظر فرهنگی و معماری ، اثری پاک نشدنی در منظره شهر به جا گذاشته است.

ناگازاکی یک مخزن ذوب از نفوذ ژاپنی ، پرتغالی ، چینی ، هلندی و انگلیسی است.

از معابد رنگارنگ محله چینی ها گرفته تا کلیساهای کاتولیک مناطق اروپایی ، می توانید گذشته لایه ای این شهر پویا را ببینید و احساس کنید. و ، آن غذای تلفیقی!

تویاما

در امتداد مسیر کوهستانی آلپاین Tateyama Kurobe ، تویاما را خواهید یافت. این شهر که در کنار دریای ژاپن نشسته است ، توسط یونسکو به دلیل داشتن یکی از زیباترین خلیج های جهان شناخته شده است.

از غذاهای دریایی شگفت انگیز گرفته تا چشم اندازهای وسیع کوه های آلپ ژاپن ، ارزش آن را دارد که با شروع مسیر آلپاین تاتیاما-کوروبه ، شهر قدیمی تاریخی و فراتر از آن را کاوش کنید.

تاکایاما

همانطور که در حال سفر بین توکیو و کیوتو هستید (دو شهر مورد علاقه من در این کشور!) در تاکایاما توقف کنید. در یک مسافرخانه سنتی ، یک ریوکان بمانید و روی یک تشک سنتی بخوابید.

مانند یک تختخواب و صبحانه ، این جایی است که مهمانان با کیمونو پایین می آیند ، روی میز می نشینند و با صاحب خانه چت می کنند.

با مردم محلی دوست آشنا شوید سپس منطقه سنتی مرکز شهر و معابد دوست داشتنی منطقه را کاوش کنید.

هاکونه

این یک سفر یک روزه اولیه از توکیو است یا می توانید در راه خود به کیوتو یا اوزاکا با هاکونه توقف کنید. با عکسهای شایسته اینستاگرام در گوشه و کنار ، این مکان رویای دوستداران طبیعت است. از چشم انداز کوه فوجی دیدن کنید ، در دامنه تپه ای سرسبز قدم بزنید ، سپس به سمت چشمه های آب گرم طبیعی حرکت کنید.

اگر می توانید آن را بچرخانید ، در پاییز به آنجا بروید و برگهای زرق و برق دار را که در حومه شهر قرار گرفته اند ، بیاورید.

احساس الهام می کنید؟ راهنمای کامل سفر ژاپنی من را برای همه چیزهایی که قبل از رفتن بدانید ، تهیه کنید.