36 مدل بهترین برند های کرم پودر

البته شاید تعداد کمی از آنها را مانند کرم پودر مایع، پنکک و… برای استفاده از این کرم پودر کافی است تا فقط کمی از آن را روی محل مورد نظر بزنید و سپس با اسفنج آن را پخش کنید. کرم پودر این لی مدل «Invory» با تن رنگ متوسط روشن و پوشش دهی بالا جلوهای مات را بر روی پوستتان نشان میدهد که همین موضوع آرایش صورت را طبیعیتر نشان میدهد. پودری گزینه ی مناسبی برای مات کردن درخشش پوست چرب است. شاید پیدا کردن بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی تا حدودی سخت باشد اما میتوانید با مشاورین ما در فروشگاه شمال مال تماس گرفته و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

به او بگویید که چه مقدار زمان برای آرایش کردن و پاک کردن آن صرف میکنید یا چه پاککنندههایی برای کرم پودر مناسب هستند؟ برای تناژ گرم: یک کرم پودر با پایهی طلایی یا زرد انتخاب کنید. اگر پوست خشکی دارید بهترین انتخاب برای شما کرم پودر است. پوست مختلط به این صورت است که ناحیه تی شکل صورت، یعنی پیشانی، بینی و چانه چرب است و دیگر نواحی که شامل گونهها میشود، پوست خشکی دارد. شرکت بورژوآ کرمپودر مدل «Healty Mix» را به بازار عرضه کرده است که از پوشانندگی بالایی برخوردار است و تمام عیوب پوستتان را پوشش میدهد، این نوع کرمپودر برای آن دسته از افرادی که از پوست خشکی دارند بهترین گزینه است.

شما میتوانید این کرم پودر را در دو نوع خشک و چرب تهیه کنید. برای اینکار رنگ را روی استخوان فک خود امتحان کنید، رنگ درست باید در مقایسه با رنگ گردن طبیعی جلوه کند. از دیگر ویژگی های کرم پودر با کیفیت، بافت سبک و جلوه طبیعی آن روی پوست صورت است؛ خصوصا اگر از آن به عنوان یکی از اقلام گریم استفاده شود. البته برای آرایش روزانه، زیاد سبک نیست. این نوع از کرم پودرها معمولا دارای روغن بوده و برای پوستهای چرب مناسب نخواهند بود.

کرم پودرهای این برند غالبا برای انواع پوست طراحی میشوند و دارای تنوع در بافت و رنگ است. افرادی که از پوستهای چربی برخوردار هستند پوستشان حساس بوده و مستعد جوش زدن هستند؛ باید در انتخاب کرمپودر مناسب دقت لازم را داشته باشند و از کرمپودرهای فاقد چربی با منشأ آبی استفاده کنند ولی این محصول این مزیت را به شما میدهد که پوستهای چرب هم بتوانند از این کرمپودر استفاده کنند. 4. استفاده از کرمهای مرطوبکننده بهعنوان زیرسازی آرایش کمک میکند که کرم پودر پوششدهی بهتری روی پوست شما داشته باشد. با خرید پنکک Air Mat شما با یک تیر چند نشان زدهاید: یک ماتکننده، مرطوبکننده و ضد لک را با هزینه یک محصول خریدهاید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت یه کرم پودر عالی میخوام.